page contents دانلود خلاصه مدیریت اسلامی (ویرایش جدید) - دانشجویان مدیریت ارومیه
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
 
دانشجویان مدیریت ارومیه
فرهیختـــگان امروز ؛ مدیـــران فردا
                                                                 
درباره وبلاگ
با سلام به وبلاگ دانشجویان مدیریت ارومیه خوش اومدید. این وبلاگ برای دانشجویان مدیریت ورودی های سال 90 ایجاد شده ولی همه می توننداز مطالبش استفاده کنند. اینجا هم مطالب علمی داریم و هم دلنوشته های دانشجوها و خیلی چیزای دیگه ...! در ضمن در مورد مطالب حتما نظر بدید ! ( بالا گوشه ی سمت راست هر مطلب ) در نظر سنجی هامونم حتمـــا شرکت کنیـــد!!! {این پایینه }
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • تعداد بازدیدکنندگان: 210049
امکانات دیگر


ساعت فلش مذهبی

سه‌شنبه 30 دی‌ماه سال 1393 :: 09:35 ق.ظ ::  نویسنده : Alireza
سلام دوستان گرامی


همان طور که میدانید وزارت علوم اخیرا سرفصلهای جدید رشته مدیریت را مصوب کرده. منبع معرفی شده از طرف وزارت برای درس مدیریت اسلامی، کتاب مدیریت در اسلام علی آقاپیروز  و کتاب رویکردهای مدیریت اسلامی از حسن نبوی بوده است!

خلاصه ای از کتاب "مدیریت در اسلام" علی آقا پیروز تهیه شده که می توانید از لینک زیر دانلود کنید. 
 توضیحاتی از فایل پیوست:
  
خلاصه ای که در دست دارید در پاسخ به نیاز داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مدیریت 94 تهیه شده است. توصیه بسیاری از اساتید مبنی بر اهمیت این کتاب در کنار ساختار ویژه آن و حمایت دکتر الوانی به عنوان یکی از افراد مطرح در کنکور ارشد مدیریت، مجموعا دلایلی است که اهمیت مطالعه آن را برای داوطلبان کنکور معین می سازد. این خلاصه در 87 صفحه (به همراه 17 صفحه خلاصه نکات و دسته بندی روایات) همه مطالب کتاب اصلی (352 صفحه) را منعکس می کند و امید است راهگشای خوبی برای داوطلبان کنکور باشد. ساختار کتاب مبتنی بر وظایف مدیریت از برنامه ریزی تا کنترل بنا شده و ضمن مرور مبانی غربی، بر بحث های اسلامی تمرکز می کند. بنابراین در این خلاصه صرفا مباحثی آورده شده که ارتباط مستقیم با بحث مدیریت اسلامی داشته اند. دلیل نبود برخی دروس در خلاصه نیز همین موضوع است.

 تکمیلی:

1) کتاب آقای آقاپیروز تقریبا اکثریت مباحث کتاب نبوی رو پوشش میده

2) اگر وقت ندارید (کلا مدیریت اسلامی رو در اولویت نذارید) خلاصه انتهای فایل را حتما بخوانید

3) کتاب نقی پور فر هم یاتون نره! ایشون هم آدم مهمیه...

4) اولویت مرور هر کتابی که خواندید + خلاصه آخر این فایل هست