page contents ساپورت پوشان دهه 60 + عکس - دانشجویان مدیریت ارومیه
X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
 
دانشجویان مدیریت ارومیه
فرهیختـــگان امروز ؛ مدیـــران فردا
                                                                 
درباره وبلاگ
با سلام به وبلاگ دانشجویان مدیریت ارومیه خوش اومدید. این وبلاگ برای دانشجویان مدیریت ورودی های سال 90 ایجاد شده ولی همه می توننداز مطالبش استفاده کنند. اینجا هم مطالب علمی داریم و هم دلنوشته های دانشجوها و خیلی چیزای دیگه ...! در ضمن در مورد مطالب حتما نظر بدید ! ( بالا گوشه ی سمت راست هر مطلب ) در نظر سنجی هامونم حتمـــا شرکت کنیـــد!!! {این پایینه }
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • تعداد بازدیدکنندگان: 200520
امکانات دیگر


ساعت فلش مذهبی

چهارشنبه 11 تیر‌ماه سال 1393 :: 11:00 ب.ظ ::  نویسنده : ΈldaƦ

خیالت راحت

گرگ ها همیشه به دنبال شنل قرمزی هستند

آلودگی هوا حل شدنیست 

وای از آلوده شدن حوای این شهر 

بانوی مهربان شهر من

بعید می دانم 

مقابل نگاه مردم شهر 

و میان کوچه و بازار و محله هایش 

کسی با پوشیدن «ساپورت» 

در روز رستاخیز نیز support شود

انتخاب با تو است

 


 


به گزارش صبحانه، یکی از کاربران شبکه اجتماعی افسران در مطلبی که در این شبکه اجتماعی منتشر شده است با رویکردی انتقادی نسبت به پوشش برخی زنان در کشور، با انتشار تصویری از رزمندگان جنگ ایران و عراق که در حال پوشیدن لباس غواصی هستند، یاد و خاطره آنان را گرامی داشته است.

این کاربر شبکه اجتماعی "افسران” با انتشار این عکس نوشت:

«رفقایی که سن و سالشان زمان ساپورت پوشیدنشان ، آن زمانی که هم سن و سال من و تو بودند. جوان بودند و زیبا…غواصی می پوشیدند البته فرقش این است که آن زمان قیمتش گران بود… اصلا گیر نمی آمد می گفتند اگر خواستید تیر بخورید. سرتان را جلو بگیرید نکند لباس پاره شود ها! جنازه های رشید و بیجانشان را از داخل لباس در می آوردند و جوان دیگری را ساپورت پوش می کردند …»پی نوشت: یعنی کریه ترین پوششی که من تا حالا دیدم و وقتی همچین موجودی می بینم ذهنم مستقیم میره به کتاب زیست دوم دبیرستان و شمایل زیبای ملخ!!!